Kolačići pomažu dostaviti Vam ovu uslugu. Korištenjem naše usluge, prihvaćate upotrebu kolačića.
SORTIRAJ PO:
CIJENA
ŠIFRA
NAZIV

Stolni usmjernik 10/100/1000

Dual Gbit WAN port

Preklopnik 4 x 10/100/1000

IPsec VPN 25 ¦ PPTP VPN 10 ¦ SSL VPN 10

Detaljni opis

 

 

 Upravljivi Gbit preklopnik

8 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP

Switching capacity : 20 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size) : 14.88 Mpps

 

 

Mini GBIC LH SFP

Single-mode 1000BASE-LH

Do 40 km

1310 nm

Upravljivi preklopnik

24 x 10/100 + 4 x Gigabit SFP (2 combo)

Switching capacity : 12.8 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size) : 9.52 Mpps

Detaljni opis

IP telefon s 5 linija i zaslonom u boji

5 linija / POE / PC port / Bluetooth

LCD 320x240 3.2'' / 5 LED tipki u tri različite boje

802.11b/g, Wi-Fi Multimedia (WMM) (802.11e)

Detaljni opis

IP telefon s 5 linija i zaslonom u boji

5 linija / POE / PC port / Bluetooth

LCD 320x240 3.2'' / 5 LED tipki u tri različite boje

802.11b/g, Wi-Fi Multimedia (WMM) (802.11e)

Detaljni opis

 

 

Upravljivi Gbit preklopnik

16 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP

Switching capacity : 26.78 Mpps : Forwarding performance (64-byte packet size) : 36 Gbps

Detaljni opis

Z1 pristupnik

Vatrozid: 50 Mbps ¦ VPN 10 Mbps ¦ 5 korisnika

2 x 802.11a/b/g/n (2.4Ghz or 5 Ghz)

Max data rate 600 Mbit/s

Ne radi bez Z1 licence

 

 

 

Upravljivi Gbit PoE preklopnik

8 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP

Switching capacity: 5.6 Gbps ¦ Forwarding performance 4.17 Mpps

PoE 64W

Detaljni opis

 

Upravljivi Gbit preklopnik 

24 x 10/100/1000 + 2 x combo Gigabit SFP

Switching capacity : 38.69 Mpps : Forwarding performance (64-byte packet size) : 52 Gbps

Detaljni opis

 

Stranica 4 od 9